ایران دانلود | irdl.ir

ایران دانلود

پست

الو رایانه

دانلود نرم افزار کنترل دمای سیستم speed fan

نویسنده: علی بختیاری

تاریخ: تیر ۱, ۱۳۹۸


no image

SpeedFan

speed fan یک نرم افزار بسیار مناسب به جهت کنترل دمای سیستم شما به جهت حفاظت از سخت افزار شما طراحی شده . با استفاده از نرم افزار speed fan شما قادر به کنترل دمای قطعات به صورت جداگانه خواهید بود . کنترل دمای cpu کنترل سرعت فن نصب شده بر cpu , کنترل دمای هارد و گرافیک و… از قابلیت های کلیدی این نرم افزار می باشد . از دیگر قابلیت های این نرم افزار کنترل ولتاژ می باشد .
همچین توسط speed fan میتوانید سرعت fsb در بخی از سخت افزار ها را نیز کنترل کنید . شما با منترل سرعت فن های سیستم خود میتوانید بر عمل کرد سیستم خود بهبود ببخشید و یا برای کاهش سرو صدا در زمانی که از سیستم فعالیت خاصی انجام نمی دهید اقدام کنید . این نرم افزار قابلیت دستزسی به S.M.A.R.T هارد را دارد . در بعضی از فعالیت های سیستم فشار بسیار زیادی بر روی CPU و GPU سیستم می باشد فعالیت هایی همچون اجرای بازی های گرافیکی عملیات رندرینگ و… که باعث افزایش دمای سیستم شما می شود با استفاده این برنامه میتوانید سرعت فن سیستم را افزاییش داده و با خیالی راحت به کار خود ادامه دهید .

ویژگی های نرم افزار speed fan

  • امکان تغییر سرعت FSB برخی از سخت افزارها سیستم
  • قابلیت دسترسی به سنسورهای دمای دیجیتال
  • کنترل ولتاژو درجه حرارت و سرعت فن سیستم
  • دسترسی به اطلاعات S.M.A.R.T
  • مشاهده ی دمای دیسک سخت

مشاوره تلفنی حل مشکلات کامپیوتر و موبایل

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099072858  تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت  الورایانه  مراجعه نمایید.

جعبه ی دانلود

حجم فایل:

رمز فایل برای کپی کلیک کنید!:

پسوند فایل:

rar

دسته بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<
>