ایران دانلود | irdl.ir

ایران دانلود

پست

الو رایانه

دانلود نرم افزار ارسال و دریافت فکس ونتا فکس venta fax

نویسنده: علی بختیاری

تاریخ: تیر ۱۶, ۱۳۹۸


no image

 

venta fax

venta fax یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های موجود در زمینه ارسال و دریافت فکس ، نرم افزار کاربردی ونتا فکس می باشد . با استفاده از این نرم افزار بسیار کاربردی ویندوز خود را به یک دستگاه فکس تبدیل کنید و از venta fax به عنوان یک دستگاه بی عیب و نقص فکس استفاده نمایید . شما به استفاده از نرم افزار ونتا فکس میتوانید از درگاه اینترنتی تماس صوتی نیز برقرار نمایید . شما برای ذخیره کردن اطلاعات فکسی خود هیچگونه محدودیتی در تعداد نخواهید داشت .

venta fax با محیط که شباهتی بسیار زیادی به یک دستگاه فکس دارد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد . محیط کاربری سان این نرم افزار سبب شده که افرادی که نیاز به ارسال و دریافت فکس را دارند از venta fax استفاده نمایند . این نرمافزار دارای قابلیت های مدریتی تماس نیز می باشد . venta fax به شما این امکان را میدهد تا به راحتی مکالمات خود را با تلفنی که با این نرم افزار مرتبط می باشد را به راحتی ضبط کنید . در venta fax  میتوانید به راحتی برای تماس های خود یک منشی تلفنی تعیین کنید تا تماس های ورودی شما را مدریت کند .

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار ونتا فکس venta fax

ضبط مکالمه های مربوط به خط ست شده بر روی نرم افزار

قابلیت اضافه کردن منشی تلفنی

قابلیت شناسایی در برنامه ها به صورت پرینتر مجازی

قابلیت شماره گیری در نرم افزار برای برقراری تماس

قابلیت برقراری تماس صوتی

 

 

مشاوره تلفنی حل مشکلات کامپیوتر و موبایل

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099072858  تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت  الورایانه  مراجعه نمایید.

جعبه ی دانلود

حجم فایل:

رمز فایل برای کپی کلیک کنید!:

پسوند فایل:

rar

دسته بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<
>